Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Keşan Derman Diyaliz Merkezi

  • Anasayfa
  • Keşan Derman Diyaliz Merkezi

Keşan Derman Diyaliz Merkezi

Keşan Derman Diyaliz Merkezi

Diyaliz Merkezimiz 2006 yılında 24+1 hemodiyaliz cihazı ve diyaliz hususunda deneyimli hekim ve hemşire kadrolarımız ile diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

Diyaliz Merkezimizde HBSAG(+) CİHAZ 2 adet ve HCV(+)CİHAZ 1 adet mevcuttur.

Diyaliz Merkezimizin Keşan-Uzunköprü-Meriç-İpsala-Enez-Gelibolu ve Malkara ilçe merkezleri ve Köylerine ÜCRETSİZ hasta taşıma servisimiz bulunmaktadır. Taşıma Servislerimiz klimalı olup periyodik muayene ve bakımları zamanında tamamlanmıştır.

Diyaliz Merkezimizde hastalara öğle yemeği servisi bulunmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz SGK, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Salonumuzda merkezi ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olup, hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hasta başı televizyon ve internet kullanımı ile keyifli bir diyaliz tedavisi sunmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

 

"ÖNCE İNSAN" anlayışına sadık, hasta haklarına saygılı, meslek etiğinden ödün vermeyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini öncelikli gören, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan nitelikli ve uzman kadromuz ile dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin her zaman insanlık yararına hizmet vermek. Tüm tıbbi uygulamalarda bilimsel etik ilkeleri benimsemek.

 

VİZYONUMUZ

Uzman bir kadro, çağdaş bir yönetim sistemi ve ileri teknoloji ile hastalara ekonomik, hızlı ve doğru teşhis paralelinde tedavi olanağı sağlamak. Hasta ile birlikte, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Uluslararası standartları benimseyen hizmet kalitesini sunmak ve bu özellikler ile sağlık sektöründe örnek bir sağlık kurumu olmak. Teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek standartları sağlayan bir Diyaliz Merkezi olma özelliğimizi sürdürmek.

 

DEĞERLERİMİZ

 

· Hasta memnuniyeti

· Şeffaflık

· Sosyal Sorumluluk

· Güvenilirlik

· Ekip Çalışması

· Kalite

· Dürüstlük

· Süreklilik

 

HEDEFLERİMİZ

 

· Etkililik

· Etkinlik

· Sağlıklı Çalışma Alanı

· Hakkaniyet

· Hasta Odaklılık

· Uygunluk

· Zamanlılık

· Süreklilik

· Hasta Güvenliği

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

o Hastalarımıza Hasta Hakları doğrultusunda; modern teşhis araçları ile doğru tanı ve tedavi metotları kullanarak zamanında, kaliteli, güvenilir sağlık hizmeti sunarak hasta ve çalışan güvenliğinin sağlanması; hastalarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ve çalışanlarımızın çalışmaktan onur duyup ve memnun olacağı, sosyal sorumluluklarının bilincinde topluma en üst düzeyde katkı sağlayan sürekli gelişen etkin bir yönetim ve uygulama kalite politikamızdır.

o Hastaların ve çalışanların memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını oluşturmak, Sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi kurmak, • Bilimsel araştırmaları ve yeni uygulamaları takip etmek, • Mükemmel sağlık hizmetini kaliteden ödün vermeden sunmak, • Kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek, • Kalite Yönetim Sisteminin sürekliliğini sağlamaktır.

 

AMAÇ

o Güvenilir ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunarak, bulunduğumuz bölgede tercih edilen bir diyaliz merkezi olabilmek,

o Sorumlulukları yerine getirirken yasalar ve etik ilkeler doğrultusunda uygun hizmet vermek,

o Alt yapı ve donanım eksikliklerini gidermek ve sürekliliğini sağlamak,

o En son tıbbi ve teknolojik bilgilere dayalı eğitim ve araştırma metotlarını kullanmak,

o Hastalarımızın memnuniyetini yükseltmek,

o Çalışanlarımızın niteliklerini yükselterek hizmet kalitesini arttırmak,

o Çalışanlarımızın memnuniyetini yükseltmek,

“Diyaliz Hastaları İçin En İyi Hemodiyaliz Hizmeti” sunumuyla uluslararası standartlarda en iyi sağlık hizmeti sağlamak en büyük hedefimiz.

 

· Tlf: (0501) 350 62 88 –(0505) 647 84 42 · E-Posta:dermandiyaliz_kesan@hotmail.com

· Adres:Yukarı Zaferiye Mah.Pazaryeri Mevkii Yeni Belediye Bina Arkası KEŞAN-EDİRNE